NOVI IZZIVI ZA KOPRSKO ODBOJKO

Odbojkarski klub Luka Koper ima novo vodstvo. Na volilni skupščini so po petih letih izvolili nove člane odborov, predsednik kluba pa je Gracijan Necmeskal. Do nedavnega Direktor in ustanovitelj  koprskega podjetja T.P.G. LOGISTIKA , eno od večjih špediterskih podjetij v Kopru s 120 zaposlenimi. Od januarja letos pa Direktor sestrskega podjetja T.P.G. AGENT – Pomorska agencija. V športu pa med drugim podpira naše olimpijske jadralne posadke. Nasledil je Zdravka Jovića, ki je to funkcijo s prekinitvijo opravljal 12 let in bil tudi trener, v klubu pa ostaja kot član nadzornega odbora.

Necmeskal je tudi Predsednik Zveze Pomorsko prometnih Agencij Slovenije od leta 2019.

Cilji kluba z dolgoletno tradicijo - prihodnje leto bo praznoval 50-letnico delovanja –  ostajajo enaki. Ostati stabilen prvoligaš in se znova povzpeti po lestvici proti vrhu, predvsem pa utrditi svojo odbojkarsko šolo in se posvečati mladim generacijam odbojkaric. To bo po dveh letih, ko je zaradi epidemije povsem zamrla šolska odbojka in klubsko delo z najmlajšimi selekcijami, še posebej velik izziv za novo vodstvo.