SAME ZMAGE!

Takih koncev tedna, kot je bil tokratni, bi si želeli še veliko, vse ekipe OK Luka Koper. ki so stopile na parket, so gladko premagale svoje nasprotnice.

Prvoligaška ekipa se je z gostovanja v Ljutomeru vrnila z novimi tremi točkami in brez izgubljenega niza, čeprav je na gostovanje odpotovala brez kapetanke Marine Cvetanović  in proste igralke Sare Kušar. ŽOK Ljutomer : Luka Koper  0:3 (19.25, 13:25, 21:25). Dekleta so na prvenstveni lestvici 1A. DOL napredovala na 6. mesto. Več o tekmi, kot so jo videli v ŽOK Ljutomer, na spodnji povezavi: http://www.odbojka.si/index.php?st=stran_novice&id_novice=1052

Najprijetnejše presenečenje je v soboto v Kopru uspelo naši drugi ekipi, ki nastopa v 3.DOL. Dekleta so odigrala eno najboljših tekem v sezoni in s 3:0 ( 25:16, 25:16, 25:21) premagala ekipo ATK Grosuplje II, ki doslej še ni bila poražena in je prišla v Koper še po eno zmago. Več kot ponosen je bil na svoje varovanke trener Leon Žibret, saj so pokazale zrelo in odgovorno igro in navijačem, predvsem pa sebi dokazale, kaj zmorejo. Na prvenstveni lestvici so mlade odbojkarice Luke Koper II prevzele prvo mesto.

Svojo tretjo zmago  v 3.DOL so si priigrale tudi najmlajše, Luka Koper mlade, ki so doma premagale Pirančanke. Tudi ta tekma se je končala brez izgubljenega niza 3:0 ( 25:22, 25:11, 25:14). Priložnost na parketu so dobile in izkoristile prav vse deklice. Več o rezultatih in lestvici 3. DOL zahod:  http://www.odbojka.si/index.php?st=49688103249

Ekipa starejših deklic je z odliko odigrala tudi nedeljski turnir kvalifikacij za A ligo v Škofji Loki. Najprej so z 2:0  premagale ŽOK Škofjo Loko I, ki doslej še ni izgubila niza, nato pa še Ankaran Hrvatine I, prav tako z 2:0. Naše deklice so si tako že pred koncem kvalifikacij zagotovile nastop med 24-imi najboljšimi ekipami, ki bodo tekmovanje nadaljevale v A ligi. http://www.odbojka.si/index.php?podst=5265782697739680767